Contact

Afhalen

Hajé restaurant Joure


Klokmakkerij 1
8501 ZS Joure
T: 088 523 00 16
E: joure@haje.nu

Maandag 16:00 tot 20:00
Dinsdag 16:00 tot 20:00
Woensdag 16:00 tot 20:00
Donderdag 16:00 tot 20:00
Vrijdag 16:00 tot 20:00
Zaterdag 15:00 tot 20:00
Zondag 15:00 tot 20:00
Afhalen

Hajé restaurant Nunspeet


Schotweg 81
8077 SV Hulshorst
T: 088 523 00 19
E: nunspeet@haje.nu

Maandag 08:00 tot 22:00
Dinsdag 06:00 tot 22:00
Woensdag 06:00 tot 22:00
Donderdag 06:00 tot 22:00
Vrijdag 06:00 tot 21:00
Zaterdag 08:00 tot 21:00
Zondag 09:00 tot 21:00
Afhalen & Bezorgen

Hajé Culinaire Hart


Verlaatweg 75
8243 PS Lelystad
T: 088 523 00 22
E: culinairehart@haje.nu

Maandag 00:00 tot 23:59
Dinsdag 00:00 tot 23:59
Woensdag 00:00 tot 23:59
Donderdag 00:00 tot 23:59
Vrijdag 00:00 tot 23:59
Zaterdag 00:00 tot 23:59
Zondag 00:00 tot 23:59
Afhalen

Hajé restaurant Nieuwegein


Waterliniedok 1
3433 NV Nieuwegein
T: 088 523 00 11
E: nieuwegein@haje.nu

Maandag 09:00 tot 20:00
Dinsdag 09:00 tot 20:00
Woensdag 09:00 tot 20:00
Donderdag 09:00 tot 20:00
Vrijdag 09:00 tot 20:00
Zaterdag 10:00 tot 20:00
Zondag 10:00 tot 20:00
Afhalen

Hajé restaurant Afsluitdijk Zurich


Viaduct 3
8751 TL Zurich
T: 088 523 00 18
E: zurich@haje.nu

Maandag 09:00 tot 20:00
Dinsdag 09:00 tot 20:00
Woensdag 09:00 tot 20:00
Donderdag 09:00 tot 20:00
Vrijdag 09:00 tot 20:00
Zaterdag 09:00 tot 20:00
Zondag 09:00 tot 20:00
Afhalen

Hajé restaurant de Aalscholver


Rijksweg A6, de Aalscholver 2
8218 PW Lelystad
T: 088 523 00 13
E: aalscholver@haje.nu

Maandag 06:00 tot 23:00
Dinsdag 06:00 tot 23:00
Woensdag 06:00 tot 23:00
Donderdag 06:00 tot 23:00
Vrijdag 06:00 tot 23:00
Zaterdag 07:00 tot 23:00
Zondag 08:00 tot 23:00
Afhalen

Hajé restaurant de Lepelaar


Rijksweg A6, de Lepelaar 4
8218 PX Lelystad
T: 088 523 00 12
E: lepelaar@haje.nu

Maandag 06:00 tot 23:00
Dinsdag 06:00 tot 23:00
Woensdag 06:00 tot 23:00
Donderdag 06:00 tot 23:00
Vrijdag 06:00 tot 23:00
Zaterdag 07:00 tot 23:00
Zondag 08:00 tot 23:00